Завантаження

зачекайте хвилинку

Безпечний мир для України: людський вимір. Public talk у Чернігові

У вівторок, 30 січня 2018 року, о 18.00 у культурно-діловому центрі «Світогляд» (м. Чернігів, пр-т Перемоги, 108а) в рамках громадського марафону #Навіщо_Нам_Бути_Разом? відбудеться public talk на тему: «Безпечний мир для України: людський вимір».

До участі запрошуються представники місцевих спільнот – волонтери, АТОвці, переселенці, ініціатори культурно-соціальних проектів, громадські активісти, а також експерти та журналісти.

Питання для обговорення:

• Роль культурних ініціатив у досягненні безпечного мира;
• Адаптація учасників АТО до мирного життя. Їх участь у патріотичному вихованні;
• Що таке «безпечний мир» для України? Як його наблизити?

Модератор – журналіст Андрій Куликов.

Спікери – Олеся Яхно (політолог), Олег Саакян (Платформа соціально-гуманітарних ініціатив «Єдиний координаційний центр»), Юлія Тищенко (Український незалежний центр політичних досліджень), Світлана Здор (Чернігівський підрозділ ГО «Об’єднання добровольців»), Геннадій Обушний (ГО «Єдиний волонтерський центр. Чернігів»), Юлія Ніколаєнко (ГО «Ініціатива «Активні громадяни»).

Захід проходитиме за підтримки Посольства Швейцарії в Україні, участі Платформи соціально-гуманітарних ініціатив та інновацій «Єдиний Координаційний Центр» та Українського незалежного центру політичних досліджень.

Партнери марафону в Чернігові: ГО «Єдиний волонтерський центр. Чернігів», ГО «Центр допомоги. Чернігів», Чернігівський підрозділ ГО «Об’єднання добровольців».

Реєстрація за тел.: 093-790-90-94

Для участі у події просимо заповнити форму за посиланням:
https://goo.gl/forms/y44El92FnXNYxcw93

ВХІД ВІЛЬНИЙ за попередньою реєстрацією!

Для довідки:
#Навіщо_Нам_Бути_Разом? – громадський марафон за участі спільнот для обміну досвідом, історіями та ідеями про безпечну реінтеграцію.

Більше інформації – на сторінці марафону #Навіщо_Нам_Бути_Разом? у Фейсбуці www.facebook.com/chomumyrazom/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *