Завантаження

зачекайте хвилинку

Круглий стіл: «Війна, мир та реінтеграція: що буде після АТО?

24 квітня 2018 року об 11.00 у будівлі Комітетів Верховної Ради України (вул. М. Грушевського, 18/2, кімната №12) відбудеться третя Національна платформа «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію». Зустріч пройде у форматі круглого столу.

Тема: «Війна, мир та реінтеграція: що буде після АТО?».

На заході очікується участь політиків, дипломатів та експертів, серед них:
– Перший заступник Міністра інформаційної політики України Еміне Джапарова;
– Надзвичайний і Повноважний Посол України Роман Безсмертний;
– генеральний директор ІА «Інтерфакс-Україна» Олександр Мартиненко;
– журналіст, оглядач проекту «Крим.Реалії», ведучий телеканалу ICTV Павло Казарін;
– політичний аналітик Фонду «Демократичні ініціативи» імені Ілька Кучеріва Марія Золкіна та інші.

Нагадаємо, вже 30 квітня АТО буде змінено на Операцію Об’єднаних сил. Перехід до іншого формату оборони відбудеться відповідно до ухваленого Закону «Про особливості державної політики щодо забезпечення державного суверенітету України над тимчасово окупованими територіями в Донецькій і Луганській областях», який у медіа називають законом про реінтеграцію Донбасу.

З якими викликами зіткнеться Україна на шляху реінтеграції та відновлення суверенітету? Чи потрібна Україні Концепція (політика) реінтеграції? Чи існують вірогідні сценарії подальшого розвитку збройного конфлікту і чи готові ми до них? Як готуватися до миру, захищаючись на війні? Чи стане Україні в нагоді міжнародний досвід?

Ці та інші питання обговорюватимуться під час третьої Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію».

Метою проекту «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» є створення позапартійної, професійної та інклюзивної платформи, відкритою для тих, хто виступає за досягнення сталого миру в Україні. В рамках платформи обговорюються ефективна політика реінтеграції та забезпечення національної єдності в Україні, методи деокупації окремих районів Донецької та Луганської області, а також міжнародний досвід побудови заходів довіри і стійкого миру.

На базі Платформи проходять щомісячні публічні заходи за участі представників українських органів влади, народних депутатів, представників місцевих громад та регіонів, громадських організацій та міжнародних експертів, дипломатичних організацій і місій.

Ініціаторами Національної платформи «Діалог про мир та безпечну реінтеграцію» є незалежні українські громадські організації, серед них Український незалежний центр політичних досліджень (УНЦПД), Центр з проблем безпеки та розвитку, Платформа соціальних та гуманітарних інновацій «Єдиний координаційний центр», громадський марафон#Навіщо_Нам_Бути_Разом?, в партнерстві з Комітетом Верховної Ради України з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин, Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Міністерствами закордонних справ Швейцарії, Фінляндії та Німеччини.

Акредитація обов’зкова, до 16.00 23 квітня за тел.: +38097 988 9141, або e-mail: whymaraphon@gmail.com

Для входу у комітет потрібно мати РЕДАКЦІЙНЕ ПОСВІДЧЕННЯ (для ЗМІ) ТА ПАСПОРТ (для всіх інших учасників)

Реєстрація учасників та ЗМІ за формою (ОБОВ’ЯЗКОВО)

https://goo.gl/forms/iMvbSc0tXpUOI58T2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *