Завантаження

зачекайте хвилинку

Громадський марафон #Навіщо_Нам_Бути_Разом?

 

#Навіщо_Нам_Бути_Разом? – громадський марафон з обміну досвідом, історіями, ідеями про деокупацію Донбасу та шляхи безпечної реінтеграції.

Наша мета – налагодження прямої комунікації між різними спільнотами: вимушеними переселенцями, ветеранами АТО, громадськими активістами та журналістами.

Марафон проходить у форматі публічних дискусій, які передбачають прямі включення експертів і громадськості з інших українських міст.

 

У нас немає готових відповідей на ці та інші питання сучасності, ми шукатимемо їх разом з вами.

Наші заходи проходять у форматі публічних дискусій та відкритих обговорень у різних містах України. У них беруть участь волонтери і учасники АТО, журналісти та студенти, громадські активісти, внутрішньо переміщені особи і просто небайдужі люди з власною громадянською позицією.

Велика перевага України – сильне громадянське суспільство, яке допомогло державі вистояти та зберегти незалежність. Саме воно, а не політики має вирішити, як нам будувати сильну, незалежну Україну!

Долучайтеся!

FB-Сторінка проекту

Сайт проекту

Пріоритетні напрямки нашої діяльності:

  • Модерація широкої громадської дискусії з питань деокупації та реінтеграції
  • Проведення прес-турів, публічних лекцій міжнародних експертів, які мають фахові компетенції з урегулювання конфліктів
  • Започаткування та підтримання діалогу між спільнотами, громадськими організаціями та суспільними ініціативами в різних регіонах України

Партнери-ініціатори марафону:

 

 

 

 

За підтримки Посольства Швейцарії в Україні

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *